دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/30 استاندار اصفهان:  توسعه همه جانبه باید در راس فعالیت های روابط عمومی قرارگیرد
استاندار اصفهان: توسعه همه جانبه باید در راس فعالیت های روابط عمومی قرارگیرد
دکتر عباس رضایی در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان اظهارداشت: مسئولان روابط عمومی نباید بخشی نگر باشند و باید توسعه همه جانبه را در راس کار خود قرار دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان که با شعار " نشاط خبری برای رونق تولید" برگزار شد، اظهارداشت: معمولا روابط عمومی‌ها را پلی میان مردم و مدیران می‌دانند در حالی که شان و شئون روابط عمومی بالاتر از پل ارتباطی است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه روابط عمومی‌ها می‌توانند جهت دهنده باشند، افزود: اگر روابط عمومی با نگرش خاصی که برای طرفین ایجاد می ‌کند مسیر و جهت دهی درستی ایجاد کند می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات یک موسسه و حتی یک جامعه را رفع کند.
عباس رضایی اضافه کرد: برای رسیدن به این موضوع روابط عمومی ها باید خود را تقویت کنند که این امر نیازمند اطلاعات، دانش و بینش کافی و وافی در این شغل است تا راه درست در این مسیر طی شود.
رضایی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ یک دانش به روز بوده که با سرعت زیادی در حال حرکت است، اظهارداشت: نباید در روابط عمومی ها به اطلاعات سنتی اکتفا کنیم چرا که روابط عمومی امروز یک دانش و رشته به روز است، معتقدم علم روابط عمومی با سرعت بسیار فراوان در حال پیشرفت است.
وی به روزرسانی دانش در ابعاد مختلف و داشتن روابط عمومی قوی توسط خود روابط عمومی‌ها و استفاده از ابزارهای نوین و به روز را بسیار مهم خواند و افزود: مسئولان روابط عمومی نباید بخشی نگر باشند و باید توسعه همه جانبه را در راس کار خود قرار دهند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه برخی قصد التهاب و تنش در جامعه را در شرایط تحریم دارند، خاطرنشان کرد: از این رو روابط عمومی ها باید به این التهابات پایان دهند.
رضایی خاطر نشان کرد: جامعه امروز نیاز به نشاط دارد که باید در ابعاد مختلف ایجاد شود و نباید با برجسته کردن اخبار مشکلات، مردم را درگیر و باعث ناامیدی جامعه شد چرا که وظیفه و رسالت ما امید دادن به مردم است و باید در کنار گفتن حقایق هرچند تلخ، توجه لازم به ابعاد دیگر جامعه نیز صورت گیرد.
وی تصریح کرد: ایجاد نشاط و امید و مطرح کردن واقعیت‌های جامعه در کنار تحلیل‌های درست و واقعی از مسائل روز جامعه یکی از وظایفی است که می‌تواند ما را به سمت جهت دهی درست هدایت نماید.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها باید تقویت و به امکانات لازم مجهزشوند، افزود: هدر دادن سرمایه‌های مختلف ملی یک خیانت است و نباید در این خصوص بازیچه دست افراد دیگر قرار بگیریم.

گفتنی است در این مراسم استاندار اصفهان از مهندس غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و شهردار اصفهان به پاس ایجاد ارتباطات استانی و انجام مسئولیت اجتماعی در جریان سیل اخیر تشکر کرد.
تعداد بازدید: 2434
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal